KONST / Litografier / Färgserigrafi 15474081
nr 1547 4081
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
"Upptåg". Signerad CGK, daterad 82. Färgserigrafi, ca 20,5x29,5 cm, yttermått inklusive ram: ca 28x36 cm
Kondition: Ej examinerad ur ram
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:19:52
12/6 20:01:32
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson